INCLUSION
INNOVATION
SECURITY
BUSINESS
INSIGHTS
ABOUT
MEDIA ENQUIRIES
VISA CISSEE SITE
VISA FACEBOOK
VISA YOUTUBE
VISA LINKEDIN
Visa і SOCAR анонсували запуск QR-платежів Visa в мережі АЗС SOCAR

Компанія Visa і «SOCAR Україна» сьогодні анонсували запуск першого в Україні платіжного рішення на основі технології QR-коду.

Віднині споживачі зможуть легко оплачувати пальне та покупки за допомогою мобільного додатку SOCARLEVEL на будь-якій з 61 АЗС мережі SOCAR в Україні. Для цього потрібно спочатку прив’язати картку Visa до безпечного мобільного додатку, а потім відсканувати QR-код на касі або на паливній колонці. Оплата автоматично списується з пов’язаних із мобільним додатком карток Visa, і клієнти можуть переглянути платіжні операції в додатку SOCAR LEVEL.

1

«QR платежі надають гнучкі платіжні рішення торгово-сервісним підприємствам моментально приймати цифрові платежі від споживачів без необхідності інвестувати в POS-термінали. Visa співпрацює з партнерами на місцевому та міжнародному рівнях з метою використання інноваційних платіжних рішень, таких як QR-коди, щоб споживачі могли легко переказати кошти торгово-сервісним підприємствам та навіть друзям та родині. Ми пишаємося сьогодні можливістю разом із SOCAR першими в Україні представити споживачам цей інноваційний сервіс QR платежів і, таким чином, сприяти подальшому переходу до цифрової економіки з меншою залежністю від готівкових коштів тут, в Україні», – зазначив Дмитро Крепак, в.о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи, Visa.

«Для SOCAR запуск проекту QR платежів – це ще один крок назустріч нашим клієнтам. Ми постійно шукаємо можливості для розвитку, впроваджуємо інноваційні технології для підвищення комфорту та швидкості обслуговування. Тепер на АЗС SOCAR ви можете заправити авто, не виходячи з машини, та здійснити покупки в BUTA-маркеті чи кафе, не дістаючи гаманця, за допомогою додатку SOCAR LEVEL в смартфоні. Нам дуже приємно, що майбутнє без черг і купи пластикових карток ми наближаємо у співпраці з таким партнером, як Visa, готовим запропонувати інноваційні рішення і гнучкий підхід до подібних розробок», – коментує Анна Романова, Директор департаменту маркетингу SOCAR Energy Ukraine.

Еквайрінговим партнером проекту виступив Райффайзен Банк Аваль. Технологічні рішення надані компаніями WayForPay і the MakeApp.

2

Інформація про Групу компаній «SOCAR Україна»

SOCAR Energy Ukraine – дочірня компанія Державної нафтової компанії Азербайджану. Представництво SOCAR було відкрито в Україні в 2008 році. На даний момент мережа АЗС преміум-класу налічує 61 заправний комплекс в 11 областях України. До інших видів діяльності холдингу SOCAR відносяться продаж всіх видів палива великим і дрібним оптом, його зберігання та транспортування, імпорт природного газу, авіаційного палива. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт http://www.socar.com.ua/