INCLUSION
INNOVATION
SECURITY
BUSINESS
INSIGHTS
ABOUT
MEDIA ENQUIRIES
VISA CISSEE SITE
VISA FACEBOOK
VISA YOUTUBE
VISA LINKEDIN
Visa призначила Віру Платонову на посаду старшого віце-президента і директора регіонального підрозділу в країнах СНД та Південно-Східної Європи

Київ — 27 вересня 2018 р. – Сьогодні Visa оголосила про повернення Віри Платонової у компанію в якості старшого віце-президента і директора регіонального підрозділу компанії Visa в країнах СНД і Південно-Східної Європи (CISSEE) з 22 жовтня 2018 року. Платонова, яка працювала в компанії Visa в Україні з 2007 по 2010 рр., керуватиме всією діяльністю компанії Visa на сімнадцятьох ринках у країнах Центральної Азії, Східної та Південно-Східної Європи. Віра підпорядковуватиметься безпосередньо Ендрю Торре, регіональному президенту Visa в регіоні Центрально-Східної Європи, Близького Сходу та Африки (CEMEA) і увійде до регіонального керівного складу компанії Visa в цьому регіоні.

Платонова — висококваліфікований керівник в області платіжних систем і банківського обслуговування приватних клієнтів. Протягом своєї сімнадцятирічної кар’єри вона займалася розробкою і реалізацією бізнес-стратегій, комерційним розвитком і оперативним управлінням. Віра приєднується до команди Visa з компанії MasterCard, де вона більше восьми років працювала на посаді генерального директора представництва в Україні, Молдові, Грузії та Центральній Азії.

«Ми раді знову вітати Віру в нашій команді», — каже Ендрю Торре, регіональний президент компанії Visa в регіоні CEMEA. — «Віра має чудовий послужний список в області створення сильних команд і довгострокових партнерських відносин в платіжному секторі, а також привносить стратегічне керівництво, яке очікують від світового лідера в своїй галузі, такого як Visa. Її призначення також дає сигнал ринку про наше прагнення пришвидшити процеси оцифровування в регіону за допомогою впровадження інноваційних продуктів та послуг в інтересах наших клієнтів-фінансових установ, клієнтів-власників карт, торговців і урядових партнерів».

«Я дуже рада своєму поверненню в компанію Visa на цьому захоплюючому етапі її історії, коли компанія відзначає свій 60-річний ювілей. Я вважаю, що Visa в регіоні CISSEE, так само як і в усьому світі, має унікальні можливості, щоб змінити звички споживачів і очолити майбутнє розвитку торгівлі», — каже Віра Платонова. — «Сімнадцять ринків на території країн CISSEE мають величезний потенціал не тільки для розширення оперативної діяльності, але також і для розгортання нових технологій і бізнес-моделей. Я дуже рада, що у мене є можливість працювати у великій організації, яка є світовим лідером у галузі електронних платежів, але при цьому я все ще бачу спосіб удосконалення того, як ми думаємо про наше майбутнє на локальному рівні, проектуючи наші глобальні амбіції на країни нашої присутності».

Будучи членом регіонального керівного складу компанії Visa в регіоні CEMEA, Платонова також представлятиме інтереси регіону CISSEE в рамках регіональної та глобальної мереж Visa, забезпечуючи можливість використання передового досвіду інших ринків у регіональній платіжній екосистемі.