INCLUSION
INNOVATION
SECURITY
BUSINESS
INSIGHTS
ABOUT
MEDIA ENQUIRIES
VISA CISSEE SITE
VISA FACEBOOK
VISA YOUTUBE
VISA LINKEDIN
Visa оголошує про продовження партнерства з Міжнародним олімпійським комітетом до 2032 року

Сан-Франциско, 31 липня, 2018  – Visa Inc. (NYSE: V), яка є спонсором Олімпійських ігор та впродовж багатьох років підтримує олімпійський рух, разом з Міжнародним олімпійським комітетом (МОК) оголосили про продовження спонсорства Visa до 2032 року.

В рамках поновленого партнерства Visa також виступатиме спонсором Міжнародного паралімпійського комітету та Паралімпійських ігор.

“Починаючи з 1986 року компанія Visa впроваджує найсучасніші платіжні новації та створює особливий досвід електронних платежів для учасників та гостей Олімпійських ігор, одночасно допомагаючи спортсменам на шляху до олімпійських звершень, – зазначив Ел Келлі (Al Kelly), генеральний директор Visa Inc. – Продовжуючи наше партнерство з Міжнародним олімпійським комітетом до 2032 року, ми працюватимемо над тим, щоб наступне покоління спортсменів, фанів, держателів карток та банків-клієнтів отримали найзахоплюючий олімпійський досвід та стали частиною олімпійського руху, який єднає та надихає всіх нас на найвищі досягнення”.

Томас Бах (Thomas Bach),  президент МОК додав: “Ми надзвичайно раді продовженню партнерства з Visa, компанією яка входить до переліку компаній – засновників Програми партнерів Олімпійського руху (The Olympic Partner (TOP) Programme). Наше партнерство з Visa демонструє відданість цінностям та всесвітній спадщині Олімпійських ігор та Олімпійського руху. Visa завжди є рушійною силою інновацій на світовій арені. Від імені Міжнародного олімпійського комітету, Національних олімпійських комітетів з усього світу та спортсменів, я хотів би висловити слова подяки Visa, клієнтам та партнерам компанії за відданість та підтримку Олімпійського руху до 2032.”

В якості партнера Міжнародного олімпійського комітету Visa впроваджує інноваційні платіжні рішення під час кожних ігор. Продовжуючи партнерство з МОК, ми з нетерпінням чекаємо на можливість співпраці з місцевими організаційними комітетами майбутніх Олімпійських ігор, аби забезпечити розвиток електронних платежів у країнах, що приймають ігри.

“Visa надає можливість безпечних та швидких електронних розрахунків у будь-якій торговельно-сервісній установі, незважаючи на кордони чи валюти розрахунків. Олімпійські ігри надають нам безпрецендентні можливості для просування бренду Visa, як на глобальному рівні, так і в кожній окремій країні,” – сказала Лін Бігар (Lynne Biggar), голова департаменту маркетингу та комунікацій, Visa Inc.

Visa і надалі використуватиме платформу Олімпійських ігор для досягнення стратегічних цілей компанії, а саме розвитку мережі прийому електронних платежів та формування пріорітетного ставлення до продуктів Visa серед споживачів.

Ми продовжуватимемо надавати виняткові привілеї нашим кліентам, партнерам та гостям, починаючи з платіжної ексклюзивності на Олімпійських іграх та закінчуючи  унікальним досвідом для споживачів на базі цифрових та інших платформ.