INCLUSION
INNOVATION
SECURITY
BUSINESS
INSIGHTS
ABOUT
MEDIA ENQUIRIES
VISA CISSEE SITE
VISA FACEBOOK
VISA YOUTUBE
VISA LINKEDIN
Tickets.ua та компанія Visa запустили сервіс швидких та безпечних онлайн-платежів Visa Checkout

Київ – 27 червня 2018 року — Функція Visa Checkout стала доступною на порталі Tickets.ua. Відтепер купувати квитки та сплачувати за проживання у готелях на одному із найбільших сервісів онлайн-бронювань в Україні стане ще зручніше.

image002

Visa Checkout – це сервіс онлайн-платежів Visa, що дозволяє покупцям швидко, легко та безпечно здійснювати покупки з будь-якого пристрою – смартфона, планшета, ноутбука або комп’ютера. Для цього достатньо одного разу пройти реєстрацію: під час покупки на сайті, у мобільному додатку або у будь-який час на будь-якому ресурсі, де є кнопка Visa Checkout із переходом на сайт Visa. Надалі оплату у партнерських торгово-сервісних підприємствах не тільки в Україні, а й за кордоном можна здійснювати, просто натиснувши кнопку Visa Checkout.

Visa Checkout надає користувачам  більш зручний та швидкий досвід здійснення оплат онлайн, при цьому дбаючи про високий рівень безпеки онлайн-платежів:

  • забезпечує одноразовий швидкий спосіб реєстрації у VisaCheckout;
  • надає спрощений процес входу у VisaCheckoutзі збереженням рівня безпеки даних, що зберігаються у VisaCheckout;
  • підтримує зручну функціональність підстановки даних із VisaCheckout для оплати в інтернет-магазинах у всьому світі;
  • пропонує споживачеві сталий платіжний досвід, незалежно від гаджета, який використовується для здійснення покупки,та країни, у якій зареєстроване торговельне підприємство.

Наразі Visa Checkout співпрацює із понад 1600 фінансових установ та понад 350 000 великих та малих торгово-сервісних підприємств у 27 країнах світу.

«Хоча ми спостерігаємо сталий тренд до більш активного використання електронних методів оплати серед українців, ми також бачимо значний потенціал для збільшення кількості та обсягів платіжних транзакцій як у фізичному, так і в інтернет-середовищі. До прикладу,  83% українців планують свої подорожі онлайн, але тільки 56% – здійснюють оплату заброньованих квитків та номерів у готелях через Інтернет. Visa Checkout робить процес оплати значно зручнішим для споживачів, дозволяючи їм сплачувати онлайн так само легко та безпечно, як і у фізичному середовищі. Дослідження свідчать, що рівень здійснених онлайн-покупок з Visa Checkout складає 82%, – зазначив Дмитро Крепак, в.о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи, Visa. – Ми раді, що українські онлайн-cервіси долучаються до переліку найбільших інтернет-рітейлерів, серед яких  Best Buy, Dunkin’ Donuts, Gap, Pizza Hut, Starbucks, Ticketek[4], та пропонують своїм клієнтам ще більш зручний, швидкий та безпечний спосіб оплати з Visa Checkout».

До спільного запуску партнери підготували спеціальну пропозицію для клієнтів. З 22 червня по 22 серпня 2018 року всі користувачі сервісу Tickets.ua при оплаті за допомогою Visa Checkout отримають знижку 250 грн на авіаквитки та 50 грн на залізничні квитки (за умови, що вартість замовлення перевищує 100 грн). Кількість покупок зі знижкою необмежена. З детальними умовами акції можна ознайомитися за посиланням https://avia.tickets.ua/uk/index/visa.