INCLUSION
INNOVATION
SECURITY
BUSINESS
INSIGHTS
ABOUT
MEDIA ENQUIRIES
VISA CISSEE SITE
VISA FACEBOOK
VISA YOUTUBE
VISA LINKEDIN
«ЇЇ ІСТОРІЯ: Успіх поза кордонами»

15 березня European Business Association у партнерстві із Visa провели надихаючу зустріч «ЇЇ ІСТОРІЯ: Успіх поза кордонами» з жінками, які приїхали в Україну для налагодження дипломатичних стосунків між нашою країною та провідними країнами світу.

Спікерами виступили Ізабель Дюмон, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні та Сату Кахконен, Директор Світового банку в справах України, Білорусі та Молдови, а також спеціально запрошений гість – Джоан Маркес, Віце-президент компанії Visa. Модератором заходу став Святослав Сенюта,  директор з комплаєнсу регіону СНД та країн Південно-Східної Європи компанії Visa. Гості зустрічі почули надихаючі історії про життєвий шлях, професійний розвиток, дитячі мрії та те, що завжди допомагає підтримувати віру у власні сили.

В рамках події «ЇЇ ІСТОРІЯ: Успіх поза кордонами» Visa та European Business Association презентували мотиваційне відео про роль жінок у суспільстві, в якому представлені всесвітньовідомі особистості – лідери у галузі спорту, бізнесу, науки, історичних діячів та їхніх головних досягнень.