INCLUSION
INNOVATION
SECURITY
BUSINESS
INSIGHTS
ABOUT
MEDIA ENQUIRIES
VISA CISSEE SITE
VISA FACEBOOK
VISA YOUTUBE
VISA LINKEDIN
У Києві відбувся третій міжнародний Visa Cashless Summit, присвячений майбутньому платіжних технологій

Київ, 21 вересня 2018 р. Компанія Visa в партнерстві з інноваційним парком UNIT.City 18 вересня провела в Україні третій міжнародний Visa Cashless Summit під назвою «Driving Growth with Innovations».

vcs 2018

Збираючи ключових гравців із різних сфер на одній платформі, Visa вже втретє ініціює дискусію з актуальних питань сфери безготівкових розрахунків. Учасники Саміту обговорили актуальні теми розвитку платіжних технологій у широкому контексті економічних і технологічних трендів та дії, необхідні для створення безшовного споживацького досвіду. Особливо інтенсивними були інтерактивні дискусії щодо використання великих даних і перешкод для розвитку електронної комерції.

Серед запрошених спікерів Visa Cashless Summit виступили Дмитро Шимків, український політик і топ-менеджер у сфері інформаційних технологій із доповіддю «Роль інновацій у мінливому світі для підтримки довіри споживачів», Олександр Яблунівський, директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ, Антон Тютюн, заступник глави «Ощадбанку», Ігор Смілянський, генеральний директор «Укрпошти», Олексій Шабан, керівник роздрібного бізнесу «ПриватБанку», Юрій Назаров, директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, представники Міністерства економічного розвитку, провідних українських банків, дослідницьких організацій, сервісних, торговельних і фінансово-технічних компаній.

“З моменту першого Кешлес Саміту в 2016 році ми реалізували в Україні ряд успішних інновацій – безконтактну оплату проїзду в наземному транспорті та метро, Google Pay, Apple Pay, GarminPay, працюємо над впровадженням QR-платежів. З огляду на такі глобальні тренди, як зростання використання смартфонів для здійснення платежів і поширення інтернет-речей, ми розуміємо, що однією з ключових завдань платіжної екосистеми є створення «безшовного» споживацького досвіду. Користувач хоче здійснювати оплату в тому місці і в той час, коли йому зручно, докладаючи мінімум зусиль. Мета Visa – усунути будь-які складнощі для здійснення платежів, зберігаючи їх надійність і безпеку»”, – зазначив Дмитро Крепак, в.о. глави регіону СНД і Південно-Східної Європи, Visa.

vcs 2018_dmytro krepak

«У всьому світі, як і в Україні, Visa працює над розвитком фінансових інновацій при дотриманні безпеки користувачів. Я впевнений, що уряд, банки, торгово-сервісні підприємства спільно можуть створити довіру до системи. Ми повинні працювати над тим, щоб кожен споживач знав основні правила пов’язані з безпекою своїх даних. Один із ключових принципів, яким слідує компанія Visa – постійно впроваджувати нові технологічні рішення для захисту інформації споживачів і попередження шахрайства», – зазначив Гектор Родрігез, віце-президент з  ризиків у регіоні Центральної Європи, Близького Сходу та Африки, Visa.

«У лютому 2018 ми, разом з USAID, випустили перший огляд фінтех-екосистеми України на 80 сторінок. Як виявилося, наймасовіший ринковий сегмент в українському Fintech – платежі та грошові перекази. У цій сфері працює понад 31% всіх фінтех-стартапів, – каже Макс Яковер, СЕО та керуючий партнер UNIT.City. – Безконтактні та мобільні платежі, QR-платежі, електронні та цифрові гаманці – це найближче майбутнє. А взаємодія стартапів і традиційного сектора дозволить цим рішенням швидше перетворитися в наше сьогодення».