INCLUSION
INNOVATION
SECURITY
BUSINESS
INSIGHTS
ABOUT
MEDIA ENQUIRIES
VISA CISSEE SITE
VISA FACEBOOK
VISA YOUTUBE
VISA LINKEDIN
Сергій Надал про запуск безконтактної системи оплати проїзду в міському наземному транспорті м. Тернопіль
  • 22 лютого у Тернополі Ощадбанк та Visa запустили систему оплати проїзду в міському наземному транспорті за допомогою безконтактних банківських карток і NFCпристроїв на стаціонарних валідаторах і на мобільних терміналах кондуктора
  • Вперше в Україні оплата безконтактними банківськими картками і NFC-пристроями стала можливою не тільки в міському комунальному транспорті, але і на приватних маршрутних таксі.

Міський голова Тернополя зазначив, що електронний квиток – це крок до європейської системи перевезень пасажирів у громадському транспорті.

«Тернопіль пішов європейським шляхом розвитку громадського транспорту. Тернопіль одне з перших міст в Україні, де запроваджено електронний квиток – безготівкову оплату за проїзд у всьому громадському транспорті. Звичайно були проблеми та труднощі. Бо українські перевізники та водії не звикли до європейських правил перевезення. Але нам вдалося запровадити електронний квиток. Бо транспорт повинен виконувати основну функцію — вчасно та якісно перевозити тернополян та гостей міста. Транспорт повинен ходити згідно графіку, а кожен пасажир має відчувати, що йому надається якісна послуга», — зазначив тернопільський міський голова Сергій Надал.

Також міський голова підкреслив, що запровадження оплати банківськими картками важливий, але не останній етап у транспортній реформі Тернополя:

«Ми працюємо над тим, щоб зробити життя в місті більш комфортним, і оплата банківськими картками у транспорті зробить користування ним зручнішим. Пишаємось тим, що вперше в Україні таку можливість реалізовано і у приватному транспорті міста. Але, наголошую, що це лише черговий етап масштабної транспортної реформи у Тернополі. На часі закупівля великих низько підлогових автобусів та створення єдиної муніципальної транспортної компанії Тернополя. У нашому місті буде якісний, зручний та доступний громадський транспорт».