INCLUSION
INNOVATION
SECURITY
BUSINESS
INSIGHTS
ABOUT
MEDIA ENQUIRIES
VISA CISSEE SITE
VISA FACEBOOK
VISA YOUTUBE
VISA LINKEDIN
2D7A3018 - копия
«Святкуймо розмаїття!» – Visa знайомить гостей Євробачення із національним вбранням українців у вигляді рекордної проекції

o   Протягом 9-13 травня кияни та гості міста побачать 14 українських національних  костюмів та вбрання у кольорах Євробачення

o   Проекція є національним рекордом в категорії «Найвищий 3D Mapping на монументальній скульптурі “Батьківщина-Мати”»

Київ, 9 травня 2017 р. – Компанія Visa, Офіційний партнер Євробачення 2017 у Києві, на честь проведення пісенного конкурсу презентує усе різноманіття національного українського вбрання у незвичний спосіб, зафіксований у Національному Реєстрі Рекордів.

Починаючи з 9 по 13 травня включно, на тлі найвищого монументу столиці – Батьківщини-мати – буде встановлено проекційну інсталяцію, що почергово відображатиме відому жіночу скульптуру, одягнуту в автентичне вбрання того чи іншого регіону України.  Проект є втіленням офіційного гасла цьогорічного пісенного конкурсу – «Святкуймо розмаїття» – через призму національного колориту України. Проекцію можна буде побачити у вечірній час – з 21.00 до опівночі з 9  по 13 травня включно. Технічну реалізацію проекту виконала українська компанія, лідер у сфері проекційних шоу,  переможець Міжнародного Фестивалю світла у Берліні, студія Magic-Innovations.

Традиційно вбрання кожного регіону представлене у вигляді вишитої сорочки, плахти, запаски, поясу та прикрас, серед яких і знамените намисто, що стало символом конкурсу. Оригінали вбрання, що було оцифровано для виготовлення проекції, зберігаються у історичних музеях відповідно до регіону походження.

Менді Лемб, Генеральний менеджер Visa у країнах СНД та Південно-Східної Європи: «Як міжнародний бренд з багаторічною історією ми у Visa свідомі того, яка рушійна сила та потенціал криються в розмаїтті.  Ми розуміємо розмаїття по-перше як сприйняття та повагу один до одного, до багатьох думок та поглядів, нових ідей та способів їх втілення у життя.  У якості офіційного партнера Євробачення 2017 у Києві ми демонструємо не тільки широке розмаїття платіжних рішень Visa та банків-партнерів, але і прагнемо показати неймовірну красу та унікальність українського національного вбрання. Кожен куточок України має свої особливості та звичаї, що відображаються у візерунках та загальному вигляді місцевого святкового вбрання. Іноземні гості навряд чи зможуть на власні очі побачити історичні зразки та побувати у всіх куточках України, проте, завдяки проекційній інсталяції на тлі Батьківщини-матері вони познайомляться з усім національним різноманіттям, не виїжджаючи за межі Києва. Поєднання інноваційних технологій та національного колориту дає нам усі підстави пишатися інсталяцією, що увійшла до Національного Реєстру Рекордів як наймасштабніша проекція».

Іван Ковальчук, Генеральний директор Національного музею історії України у Другій світовій війні: «Приємно, що саме наш музей на час проведення Євробачення стане одним з осередків гідності акцентування уваги на історичних пам’ятках України. Познайомити світ із духовним скарбом та традиціями українців – велика честь та, певною мірою, наш обов’язок».

Нагадаємо, що півфінали Євробачення 2017 відбудуться 9 та 11 травня, а фінал – 13 травня. Ареною пісенного конкурсу в Україні буде Міжнародний виставковий центр.