INCLUSION
INNOVATION
SECURITY
BUSINESS
INSIGHTS
ABOUT
MEDIA ENQUIRIES
VISA CISSEE SITE
VISA FACEBOOK
VISA YOUTUBE
VISA LINKEDIN
Андрій Пишний про запуск безконтактної системи оплати проїзду в міському наземному транспорті м. Тернопіль
  • 22 лютого у Тернополі Ощадбанк та Visa запустили систему оплати проїзду в міському наземному транспорті за допомогою безконтактних банківських карток і NFCпристроїв на стаціонарних валідаторах і на мобільних терміналах кондуктора
  • Вперше в Україні оплата безконтактними банківськими картками і NFC-пристроями стала можливою не тільки в міському комунальному транспорті, але і на приватних маршрутних таксі.

Андрій Пишний, Голова правління Ощадбанку:

«Вже кілька років Ощадбанк активно впроваджує «розумні» cashless-рішення в різноманітних сферах у різних містах. Головна цінність таких проектів – комфорт і  зручність для людей, адже банківська картка є вже майже у кожного. Транспортна інфраструктура – цікавий стратегічний напрям для популяризації безготівкових розрахунків. По-перше, проект дає місту можливість звільнити громадський транспорт від готівки, а по-друге – спрощує пасажирам оплату проїзду. Сьогодні до передових інноваційних міст долучився Тернопіль. І тут – вперше в Україні! – оплата безконтактними банківськими картками та NFC-пристроями стане можливою не лише в міському транспорті, але й в маршрутних таксі приватних перевізників».