INCLUSION
INNOVATION
SECURITY
BUSINESS
INSIGHTS
ABOUT
MEDIA ENQUIRIES
VISA CISSEE SITE
VISA FACEBOOK
VISA YOUTUBE
VISA LINKEDIN
#ДивисьКіноТвориДобро з Visa у кінотеатрах Multiplex на підтримку Програми ЮНІСЕФ «Інклюзивна та якісна освіта»

29 серпня, 2018 ‒ ЮНІСЕФ, Visa та мережа кінотеатрів Multiplex оголошують старт кампанії #ДивисьКіноТвориДобро. За кожну покупку квитків у мережі кінотеатрів, здійснену карткою або іншим платіжним продуктом Visa2 в період з 29 серпня 2018 до дати завершення акції1 на сайті мережі Multiplex або у касах, компанія Visa перерахує 10 грн на підтримку програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Інклюзивна та якісна освіта».

Visa-Uniсef-Multiplex_poster

Мета кампанії #ДивисьКіноТвориДобро – привернути увагу до важливості інклюзивної освіти в Україні для дітей з наймолодшого віку. Інклюзивна освіта дозволяє забезпечити дітям з інвалідністю право жити і виховуватися в сім’ї та відвідувати найближчий навчальний заклад разом з однолітками. Програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Інклюзивна та якісна освіта» складається із трьох компонентів: обладнання інклюзивного середовища в 25 дитячих садках на cході України; навчання вихователів та адміністрації дитячих садків для створення і роботи якісного інклюзивного середовища; навчання та інформування батьків дітей з інвалідністю та без, що відвідують обрані дитячі садки.

Благодійна кампанія розпочалась 29 серпня у Києві спеціальним допрем’єрним показом українського сімейного фантастичного фільму «Бобот та енергія Всесвіту». На події діти могли поспілкуватись із відомою телеведучою Уляною Пчолкіною. Також на підтримку кампанії виступили телеведуча Надія Матвеєва, шоумен Олександр Скічко та хореограф Олена Шоптенко – всі вони записали відео із закликом допомогти дітям з інвалідністю отримувати гідну освіту.

DSC_3442

 «Для компанії Visa інклюзивність – це одна з найважливіших цінностей, особливо коли мова йде про рівний доступ до освіти та можливостей для розвитку загалом. Саме тому ми продовжуємо спільний проект з ЮНІСЕФ на підтримку інклюзії у дитячих садках України, розпочатий минулого року. Ми хочемо надати дітям підтримку, потрібну для того, щоб навчатися та мати успіх у майбутньому, і прагнемо за допомогою благодійної кампанії #ДивисьКіноТвориДобро розказати про значення інклюзивної освіти для суспільства», – сказав Дмитро Крепак, в.о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи компанії Visa.

В рамках акції #ІнноваційнаБлагодійність, яка проводилась у 2017-2018 роках, компанія Visa вже зробила благодійний внесок на підтримку Програми ЮНІСЕФ «Інклюзивна та якісна освіта» в розмірі 60 тис. доларів США. Завдяки цій підтримці ЮНІСЕФ разом з місцевою владою визначили 25 дитячих садків, де буде впроваджуватися проект: 12 – у Бахмутівському, Костянтинівському районах та Іллінівці Донецької області та 13 – у Білокурахівському, Лисичанському та Сєверодонецькому районах Луганської області. У цих закладах  буде проведено тренінги для вихователів та батьків з інклюзивної освіти та розвитку соціальних та емоційних компетенцій у дітей, а також створені інклюзивні  навчальні простори.

«Доступність якісної освіти є вагомою передумовою для забезпечення прав та рівних можливостей в житті кожної дитини. Це одна з базових цінностей, що їх обстоює ЮНІСЕФ в усьому світі. Ми щиро вітаємо продовження партнерства з Visa в програмі «Інклюзивна та якісна освіта» , яка покращить доступ до якісної дошкільної освіти для дітей в Україні», – сказала Лора Білл, в.о. Голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

«Для нашої компанії завжди важливою складовою залишалася соціальна ініціатива. Ми неодноразово підтримували соціальні проекти. Тому були раді пропозиціям партнерів. Сподіваємося, що, за допомогою мережі Multiplex, Visa та ЮНІСЕФ реалізують проект і таким чином тисячі дітей матимуть шанс соціалізуватися в школах та дитячих садках», – прокоментував Віталій Писаренко, комерційний директор мережі Multiplex.

Подробиці та умови акції доступні на сайтах visa.com.ua, www.unicef.org.ua та multiplex.ua. Правила акції доступні для ознайомлення тут.